Wierzyca Pelplin - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Pogoń Prabuty - Delta Miłoradz 7:1
  • Wierzyca Pelplin - Pomezania Malbork 2:1
  • Olimpia Sztum - Wisła Korzeniewo 2:0
  • Akademia Piłkarska Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gd. 0:10
  • Jurand Lasowice Wielkie - Zawisza Czarne Dolne 6:2

Delta Miłoradz - Jurand Lasowice Wielkie
Zawisza Czarne Dolne - Akademia Piłkarska Malbork
Żuławy Nowy Dwór Gd. - Olimpia Sztum
Wisła Korzeniewo - Wierzyca Pelplin
Pomezania Malbork - Pogoń Prabuty

Nowa kategoria
Ładowanie...

Który zespół wygra Ligę ?

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

WIELKIE EMOCJE I WYGRANA WIERZYCY W KOŃCÓWCE!

• autor: Dzino10, 2011-04-11 16:50

Pierwsze kilka minut spotkania pomiędzy Wierzycą a Pomezanią na stadionie w Pelplinie nie zwiastowało tak zaciętego meczu, jakie było założenie obu drużyn. Już w 28 minucie po strzale Mateusza Aleksandrowicza Pomezania prowadziła 1:0. Wierzyca ruszyła do ataku, i dobrą okazje do strzelenia bramki miał Daniel Sławiński, lecz piłka wrzucana przez Dawida Smolińskiego była za mocna i piłkarz Wierzycy minął się z nią na 5 metrze.

WIERZYCA WYGRYWA NA INAUGURACJĘ LIGI

• autor: Dzino10, 2011-04-05 16:08

Wczoraj (3 kwietnia) w Prabutach zainaugurowana została rewanżowa runda rozgrywek o mistrzostwo  ligi juniorów A.  W pierwszym o punkty spotkaniu Wierzyca podejmowała w Prabutach tamtejszą drużynę. W pierwszej połowie oba zespoły stworzyły kilka dogodnych sytuacji bramkowych,. Worek z bramkami otworzyli w 14 minucie Ireneusz Czaja. W 27 minucie Bordowo - Czarni przeprowadzili piękną akcje, którą skutecznie kończył Dawid Smoliński zza pola karnego.Tuż przed przerwą trzecią bramkę zdobył Daniel Sławiński, i Wierzyca schodziła do szatni z wynikiem 3:0.

WIERZYCA MISTRZEM MAXXIS LIGI!

• autor: Dzino10, 2011-03-17 19:28

W ubiegłą sobotę (29.01) w sali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Pelplinie, rozegrana została ostatnia kolejka 2. zimowej edycji MAXXIS Pelplińskiej Ligi Halowej. W meczu decydującym o ostatecznej kolejności, na szczycie tabeli Wierzyca Pelplin pokonała Centrum Maxxis Pelplin 4:2.

W spotkaniu tym bramki zdobyli: Krystian Jurczyk, Ireneusz Czaja, Piotr Cyganowski i Andrzej Kuros dla Wierzycy oraz Maciej Meler i Mariusz Werner dla Centrum Maxxis.

Zwycięstwo pozwoliło Wierzycy zająć pierwsze miejsce bez oglądania się na wynik spotkania Piekarni Sambor z OSP Rudno. Piekarze przy remisie Wierzycy z Centrum bądź zwycięstwie tych drugich mieli szansę na wygranie całej ligi. Mimo pokonania "Strażaków" z Rudna 6:1, zajęli ostatecznie drugie miejsce a wspomniane wcześniej Centrum Maxxis uplasowała się na najniższym stopniu podium.

WIERZYCA PELPLIN 5-1 POGOŃ PRABUTY

• autor: Dzino10, 2010-09-05 14:20

Wierzyca Pelplin pokonała Pogoń Prabuty 5:1, a bramki zdobywali Iron Czaja w 32,38 i 64 minucie Dawid Smoliński 51 minucie i Patryk Nowak w 73 minucie dla gospodarzy. Wierzyca bardzo dobrze zaczęła nowy sezon, a swój debiut do udanych może zaliczyc Iron Czaja, który strzelił w dzisiejszym meczu 3 bramki. Goście mieli parę dogodnych sytuacji do strzelenia bramki ale dobrze spisywał się w bramce Kamil Ehlert. Pierwsza połowa, jak i cały mecz pod dyktando Wierzycy. Swoją pierwszą bramkę w barwach Wierzycy zdobył Iron Czaja , który po podaniu Krystiana Jurczyka wyszedł sam na sam z bramkarzem i bez problemu pokonał golkipera gości.Drużyna z Prabut  strzeliła swoją jedyną bramkę  w tym meczu po zagraniu z rzutu wolnego.Dwie minuty pózniej i mamy dwa do jednego, a swoją drugą bramkę w tym meczu strzelił Iron Czaja. Przed szansą na zdobycie gola mieli też Piotr Cyganowski , który huknął potężnie lecz piłka nie fortunnie trafiła w poprzeczkę.  Chwilę potem swoją pierwszą bramkę zdobył Dawid Smoliński, który po podaniu od Irona strzelił po długim rogu bramkarzowi Pogoni a ten był bez szans.Wynik meczu  w 73 minucie ustalił Patryk Nowak.Następny swój mecz Wierzyca zagra w Malborku z miejscową Pomezanią

ZNAMY TERMINARZ NA NOWY SEZON

• autor: Dzino10, 2010-08-06 14:57

Po zakończeniu sezonu 2009/2010 nadszedł czas na oczekiwany już Sezon 2010/2011.Pomorski ZPN podał dziś terminarz IV ligi na rundę jesienną sezonu 2010/2011. Rozgrywki rozpoczną się 4/5. wrzesnia 2010, a zakończą się 13/14 listopada 2010.Pierwszy mecz zaczynamy na swoim stadionie 5 wrzesnia o godzinie 11.00 .Wierzyca bedzie miała w lidze 10 zespołów  a o to reszta meczów Wierzycy :

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wierzyca PelplinPomezania Malbork
Wierzyca Pelplin 2:1 Pomezania Malbork